AÖF Çıkmış Final Soruları ve Cevapları

Açıköğretim aöf çıkmış final soruları ve cevapları ile güz bahar dönemi 2013 2014 2015 gibi son yılların sorularına ulaşabileceksiniz. Adalet ilahiyat işletme sosyal hizmetler sosyoloji kamu yönetimi ve diğer tüm bölümlerin dönem sonu sınav sorularını paylaşacağız.

Finalde sorumlu olunan üniteler
Bilmeyenler için söyleyelim finalde nereye kadar çalışacağınızı bilmiyorsanız hemen açıklayalım. Arkadaşlar tüm konulardan yani kitabın tamamından sorumlusunuz. Bu yüzden konu yoğunluğu çok olacaktır ama ara sınava ait yani ilk ünitelerde çok soru gelmeyeceğini bilin. Ağırlıklı olarak son konulardan sorular çıkacaktır.

Ara sınavda daha önce çıkmış olan sorular final sınavında karşınıza gelebilir. Eski sistemde bunun örnekleri çoktu ama kredili sistem soruları 2013 yılından başladığı için bu analizi şuan net olarak yapamıyoruz.

Size tavsiyem finale çalışırken vize sorularına da göz atın. Çünkü dönem sonu sınavlarında ara sınav konularından da soru gelecektir. Önce elinizdeki ders notlarından yararlanın daha sonra deneme sorularına da bakarsanız çok süper olur.

1, 3, 5, 7 yarıyıl güz dönemi final soruları için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.
AÖF güz dönemi final soruları ve cevapları için tıklayın.

aöf final soruları

2, 4, 6, 8 yarıyıl bahar dönemi final sorularına buradan indirebilirsiniz.
AÖF bahar dönemi final soruları ve cevapları için tıklayın.

Açıköğretim fakültesi final soruları sınav yapıldıktan sonraki ilk hafta e-öğrenme sayfasından da paylaşılır. Sınavdan sonra cevaplarını kontrol etmek isterseniz bu şekilde bakabilirsiniz.

Son konular :