AÖF İşletme 1.Sınıf Çıkmış Final Soruları

Açıköğretim işletme bölümü 1 sınıf öğrencileri sınav öncesi hazırlık yaparken aöf işletme 1.sınıf çıkmış final soruları indirmeli ve geçmiş yıldaki soruları tek tek analiz etmesi gerekir. Neden derseniz buralardan aynı veya benzer sorular geliyor.

Birkaç tane çıkmış soruyu bilmeniz ara sınav ve finallerde işimize yarayacaktır. Birinci sınıf sizi çok zorlamaz bu yüzden ders notları ve sınav sorularına bakarak çalışmaya başlayabilirsiniz. Ders kitabından da çalışmayı ihmal etmeyin çünkü oradan da çok ters sorular çıkabilir.

Bahar dönemi veya güz dönemi fark etmez hangi yarıyıldaki sınava girerseniz girin final sorularına çalışırken vize yani ara sınav sorularına da kesinlikle bakın. Çünkü bu iki sınav birbirine soru verebiliyor.

Yeni sorular kredili sistem ile birlikte eklenmiştir. Bunlara bakmanız yeterlidir çünkü eski derslere ait sorular konular değiştiği için önemsizdir. Aklınıza takılan hususları yorum ile bize iletebilirsiniz. İşletme bölümüne ait 1 sınıf final soruları aöf çıkmış soruları konumuzdan takip edebilirsiniz.

Son konular :