AÖF Çeko 1.Sınıf Çıkmış Final Soruları

Çalışma ekonomisi yani aöf çeko 1.sınıf çıkmış sorular final yazılısına sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Dönem sonu sınavındaki kredili sistem olarak eklenmiştir.

Açıköğretim çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri bölümü çıkmış sorular final yani dönem sonundaki tüm soru ve cevapları kapsamaktadır. Güz dönemi ile bahar döneminde farklı yarıyılda gerçekleşen soruları ders notlarınız ile çalışabilirsiniz.

Güz bahar dönemi 1 sınıf final sorularının yanında ara sınavda yani vize sorularına da çalışmanız gerekmektedir. Hocalar soruları hazırlarken bir önceki yıldan birkaç soruyu aynı şekilde soruyor. İşte bizde bu konudan faydalanarak ders çalışmalarında bize fayda sağlayacak soru havuzunu oluşturmamız gerekir.

Çalışma ekonomisi ders notları var ise harika olur. Ara sınav ile finalde bizim işimizi çok kolaylaştırır. Çünkü ders kitaplarından çalışmak çok zor oluyor.

ÇEKO bölümü tüm soru ve daha fazlasına için aöf çalışma ekonomisi çıkmış sorular konusundan paylaşımlarımızı takip edebilirsiniz. Ayrıca sayfamızda birçok dersin sınav soruları da mevcuttur.

Son konular :