AÖF Ders Notları 2013 Açıköğretim Kredili Sistem

Ders çalışırken en çok özet halinde hazırlanmış kısa notlara ihtiyaç duyarız. Ara sınav final aöf ders notları 2013 1, 2, 3, 4 sınıf, açıköğretim ders notları kredili sistem sosyoloji, işletme, adalet, kamu yönetimi, iktisat, ilahiyat ve birçok aöf bölümü için hazırlanmış konu anlatımları ve özetlerini PDF ortamında indirebilirsiniz.

Öğrenme ve ders çalışma için çıkmış sorular ne kadar önemli ise aöf ders notları aynı bir öneme sahiptir. Kısa özetler şekilde hazırlanmış konu üniteleri ders kitaplarından çalışmak istemeyenler için değerlidir. Çünkü ders kitapları yardımcı kitaplar kadar etkili olmuyor. Örneğin Murat Yayınları gibi nokta atış soruları ve çıkması beklenen sorular ne yazık ki üniversitenin dağıttığı kitaplarda yer almıyor.

aöf ders notları kredili sistem
Kredili sistem dersleri güz ve bahar dönemi tüm sınıflar ve yarıyıl dönem olarak hazırlanmış ders notları paylaşımlarını sitemize ekleyeceğiz.

Aöf ders notları özetleri vize ve dönem sonu sınavlarına hazırlanırken yararlanabileceğimiz en değerli kaynaklardandır. Artık yardımcı kitapların çıkmadığını düşünürsek öğrencilerin hazırladığı bu notlar işimizi kolaylaştırıyor. Bizde sizlere PDF formatlı ders notlarını sunacağız fakat bu geniş bir zaman içinde olacağı için tam tarih veremiyoruz. Notlarımızı hazırladıkça nasıl çıkmış soruları paylaştığımız gibi notlar içinde güzel bir arşiv yapacağız.

Son konular :