AÖF Sosyoloji 1.Sınıf Çıkmış Sorular

AÖF sosyoloji 1.sınıf çıkmış sorular ve cevaplarını güz bahar ara sınav ve final olarak indirebilirsiniz. 2013 ve 2014 yılı sınav sorularından başlayarak her yılın güncel çıkmış soru paylaşımları sayfamızda olacaktır. Sosyoloji 1. sınıf okuyan öğrenciler bunlardan faydalanabilirsiniz.

Açıköğretim sosyoloji bölümü 1 sınıf derslerinizi zaten biliyorsunuz, çıkmış sorular da size ayrıca katkı sağlayacaktır. Ders notları ve kitabınız kadar etkili bir kaynaktır. Ders çalışırken konulara çalışırken bir yandan da sorulara bakın. Size tavsiyem soruları kendinizi test eder gibi değil hangi konulardan ağırlıklı soru gelmiş gibi çalışmanızdır.

Böyle yapınca yeni sınavda gelecek soruları daha iyi tahmin edebilirsiniz. Fazla sorunun geldiğini üniteler size ışık verir siz de demek ki yine buradan gelir diye analiz yaparsınız.

Sosyoloji 1.sınıf çıkmış sorular ve cevapları indir

Bu bağlantıdan 1 sınıfa ait 1.yarıyıl ve 2.yarıyıl derslerinden oluşan sınav kitapçıklarına ulaşabilirsiniz.

Son konular :

3 yorum

ben bu yıl kayıt oldum ders geçme konusunda bana yardım edermisiniz

Yanıtla

Sosyoloji çıkmış sorular ve ders notlarına çalışısnız. Ders kitabı önemlidir ondan çalışmayı ihmal etmeyin. Düzenli bir çalışma programı yaparsanız sosyolı derslerini rahat verebilirsiniz.

Yanıtla

Kitapları okuman yeterli. Ben sadece kitapları öğrenme isteğiyle, okuyarak bütün dersleri yüksek notlalar geçtim. Hep Onur belgesi alıyorum... Sadece ÖĞRENME isteğiyle dersleri çok rahat geçersiniz..

Yanıtla

Yorumlar onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.