Açıköğretim Çıkmış Sınav Soruları 2013 - 2014

AÖF çıkmış sorular açıköğretim sınavlarında tekrar çıkma ihtimali olduğu için öğrenciler tarafından takip edilen soru kaynağıdır. Yeni kredili sistem ile bu soruların önemi daha fazla artmıştır çünkü yeni sınavlarda eskisi kadar soruların aynı soruların çıkmadığını görüyoruz.

Güz dönemi ve bahar dönemindeki sınavlarda çıkan soruları düzenli olarak çalışınız. Ara sınav soruları ve dönem sonunda çıkanları birlikte çalışınız. Tüm paylaşımlara PDF ortamında sitemizden indirebilirsiniz. Açıköğretim Fakültesi İşletme, İlahiyat, Sosyoloji, Kamu Yönetimi, İktisat, Maliye, Halkla İlişkiler, Bankacılık, Sosyal Hizmet, Adalet sınav soruları ve cevapları ile çalışınız.

Kredili sistem soruları 2013 yılı itibariyle sisteme eklenmiştir. Dersler ve üniteler değiştiği için 2012 öncesi sorular ders çalışmanızda yeterli olmayacaktır. Açıköğretim çıkmış sorular ders notları kadar önemli ve etkilidir. Ders geçme için kesinlikle tavsiye ediyoruz.

Sınavlarda tüm öğrencilerine başarılar diler, yüksek not almalarını temenni ederiz. Tüm sorulara sitemizden sınıf/bölüm şeklinde ulaşabilirsiniz.

Son konular :

Yorumlar onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.