AÖF İlahiyat 2.Sınıf Çıkmış Sorular ve Cevapları

Açıköğretim Fakültesi AÖF ilahiyat 2.sınıf çıkmış sorular ve cevaplarını PDF olarak ara sınav ve final olarak indirebilirsiniz. Güz dönemi ve bahar dönemi sınav sorularını ders çalışırken faydalanmanız gerekir.

İlahiyat önlisans bölümü zor olduğu için bazı derslerin geçmiş yılda çıkmış sorularına her öğrencinin çalışması gerekir. 2.sınıf derslerine ait konu özetleri, ders notları gibi yardımcı kaynakların yanında çıkmış soruların da olması size avantaj sağlayacaktır. İlahiyat sorularını 2013-2014 PDF olarak buradaki konumuzdan indiriniz.

Arapça, Tefsir, Hadis gibi okuyacağınız bir çok dersin sorularına bakınız. Güz dönemi 3.yarıyıl ve bahar dönemi 4.yarıyıl sınav soruları 2013 ve 2014 yılından itibaren dönemlik kredili sistem olarak sitemize eklenmiştir.

Ara sınav (vize) ve final (dönem sonu) sorularını birlikte çalışınız. Anadolu Üniversitesi kitapçıkları her yıl sıfırdan hazırladığı için bazı sınavlarda birbirine sorular kayabiliyor.

Açıköğretim İlahiyat 2.sınıf dersleri konumuzdan sınavda sorumlu olacağınız dersleri öğrenebilir ve bilgi alabilirsiniz.

Son konular :

1 yorum :

Teşekkürler

Yanıtla

Yorumlar onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.