AÖF İlahiyat Kayıtları Ne Zaman ve Tarihleri

Açıköğretim fakültesi ilahiyat kayıt tarihleri ne zaman başlıyor ve başvuru için gerekli belgelerin neler olduğu bu konumuzda paylaşacağız. İlahiyat bölümüne ilk kez kayıt yaptıranlar ile bahar döneminde kayıt yenileme yapacak öğrenciler güncel tarihleri bu konumuzdan öğrenebilirler.

Açıköğretim ilahiyat bölümü başvurusu nasıl yapılır?
İlk önce yapacağınız işlem belirtilen tarihte İnternet başvurusunu yapmanız. Siz bilgileri girdikten sonra en son adımda formların çıktısı alacaksınız yani girmiş olduğunuz bilgileri belge olarak yazdırmanız gerekecek ve böylece ön kayıt işlemi internet ortamında bitmiş olacak.

Şimdi gelelim kesin kayıt işlemlerine. Yukarıda bahsettiğim formları yazdırdıysanız sizden istenen evrakları da tamamlayarak açıköğretim bürosuna gitmeniz. Neydi bu belgeler, fotoğraf, diploma fotokopisi, harç dekontu gibi. Tüm listeyi yayınlanan kılavuzdan öğrenebilirsiniz.

Bankaya parayı yatırdınız ve istenilen evrakları tamamladıysanız bürodaki memur eğer yoğunluk yok ise yarım saatten az bir sürede işlemlerini tamamlayacaktır. Böylece Anadolu Üniversitesi İlahiyat bölümü öğrenciliğiniz başlayacaktır.Son konular :

9 yorum

yedekler için son kayıt tarihi ne zaman. ek yerleştirme yani.

Yanıtla

2013 ÖSYS Ek Yerleştirme internetten başvuru ve kayıt tarihi 7-25 Ekim 2013

Yanıtla

açıköğretim ilahiyat ek tercihi kesin tarihi 7-25 ekim mi?

Yanıtla

imam hatipliler direk geçiş yapabilir mi şuan

Yanıtla

kayıtlar bitti mi

Yanıtla

YGS başvuru formunda belirtmek şartıyla yararlanabilirsiniz.

Yanıtla

Bugun itibariyle kayit yenileme yapamayanlar ne yapmali lutfen yardimci olursaniz sevinirim

Yanıtla

aöf kimler baş vurabilir

Yanıtla

ilahiyat açıköğretim kayıtlarını nasıl yapabiliriz illa ösym sayfasında bi yükseköğretim kazanmak zorunda mıyız bilenlerden cevap yazmalarını istiyorum

Yanıtla

Yorumlar onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.