Açıköğretim AÖF Kayıt Yenileme Sorgulama

Açıköğretim fakültesi aöf kayıt yenileme sorgulama ile işlemlerin kontrolünü öğrenebilirsiniz. Güz dönemi ve bahar dönemi kayıt yenileme sorgulama yaparak bankaya harç ücretinin yattığını ve ders ekle sil işleminin onaylandığına bakabilirsiniz.

Çoğu öğrenci kayıt yenileme yaptım ama bunu nasıl öğreneceğim diye merak ediyor. Çok önemli bir durumdur eğer yaptığınız işlemin doğruluğundan emin değilseniz teyit etmeniz gerekiyor. Aynı zamanda bürolardan veya çağrı merkezinden bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kayıt Yenileme İşleminin Kontrolü
Kayıt yenileme tarihleri içerisinde öğrencilerimizin kayıt yenileme işleminin gerçekleşip gerçekleşmediğini http://ogrenci.anadolu.edu.tr adresi Açıköğretim Öğrenci Otomasyonu (Türkiye) linkinden veya http://kayit. anadolu.edu.tr adresi Kayıt Yenileme linkinden mutlaka kontrol etmeleri gerekmektedir.

Kayıt yenileme işlemini tamamladıktan sonra ekranda halen kayıt yeniletmiş görünmüyorsanız, AÖF bürosuna öğrenci kimlik kartınız ve ödeme yaptığınız banka dekontu ile başvurarak yetkililerden bilgi alabilirsiniz.

Son konular :

Yorumlar onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.