AÖF Bankacılık ve Sigortacılık Çıkmış Sorular

AÖF bankacılık ve sigortacılık bölümü çıkmış sınav sorularını, güz dönemi ve bahar dönemi ara sınav final şeklinde indirebilirsiniz. 1 sınıf ve 2 sınıf soruları geçmiş yıllardan itibaren düzenli olarak sitemize eklenecektir.

Bankacılık ve sigortacılık derslerini bilmeyenler, diğer konularımızda bulabilirsiniz. Önceki senelerde çıkan ara sınav soruları ve final soruları tekrar çıkabilir fakat çok eskilere gitmeyin. Sadece kredili sistem ile başlayan 2013 yılı ve sonrasına çalışın zaten bizde sadece bu yıllardan başlayarak soruları paylaşıyoruz.

Size verilen kitaplardan çalışmak zor geliyorsa murat yayınlarının ders notlarına bakabilirsiniz. Kısa özet şeklinde hazırlanmış bu yardımcı kaynaklar size fayda sağlayacaktır.

Açıköğretim Bankacılık ve Sigortacılık Sınav Soruları
1. sınıf ve 2. sınıf çıkmış ara sınav final soruları için tıklayınız. Sınavlara hazırlanmadan önce ders listesinden hangi konulara çalışacağınızı yani sorumlu olacağınız yerleri belirleyin.

Ders kitabınızda yer alan ünite sonlarındaki değerlendirme sorularına da bakmayı unutmayın. Bol soru çözerek konularınızı pekiştirin.

Son konular :

1 yorum :

Yorumlar onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.