AÖF Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı Çıkmış Sorular

Açıköğretim büro yönetimi ve yönetici asistanlığı bölümü çıkmış sorular 1 sınıf ve 2 sınıf şeklindedir. Aöf sınav sorularını cevapları ile birlikte PDF olarak indirebilir ve geçmiş yılda çıkan sorulara çalışabilirsiniz.

Aöf büro yönetimi ara sınav sorularına ve final sorularına aynı anda bakın. Her iki sınav farklı olsa da sorumlu olunan üniteler ortak olduğu için birlikte çalışmanızda fayda olacaktır. Yani ertesi önceki yıl final sınavında çıkan bir soru sonraki yılda ara sınav da sorulabilir.

Yeni kredili sistem soruları 2013 yılı itibariyle sitemizdeki sayfalardan indirebilirsiniz. Birçok derste olduğu gibi aöf büro yönetimi çıkmış sorular bu bölümde okuyan öğrencilere faydalı olacaktır. Sayfamızda paylaşılan soruları açıköğretim çıkmış soru ve cevapları konusundan takip ediniz.

Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı Sınav Soruları
Ders notları ile sınavlarda başarılı notlar alabilirsiniz. Ders kitaplarından eğer varsa yardımcı kitaplardan çalışmalarınızı pekiştirebilirsiniz. Üniversite bir eğitim yılında 4 kere sınav yapacaktır.

Güz dönemi ve bahar dönemi sınavlarına çalışırken her dersiniz hangi konularından sorumlu olduğunu önceden tespit edin ve çalışmaya başlayın. Eğer bölümde okuyan dersleri bilmiyorsanız diğer konularımızdan öğrenebilirsiniz.

Son konular :

Yorumlar onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.