AÖF Elektrik Enerjisi Üretim İletim ve Dağıtımı Çıkmış Sorular

Açıköğretim fakültesi elektrik enerjisi üretim, iletim ve dağıtımı çıkmış sorular ile bu bölümü okuyanlar öğrenciler sınav öncesi güzel bir kaynaktan faydalanmış olacaktır. AÖF ara sınav ve final soruları cevaplarıyla birlikte 1 ve 2 sınıf, güz dönemi ve bahar dönemi şeklinde PDF ortamında indirmeye başlayabilirsiniz.

Elektrik enerjisi bölümü 2 yıllık bir programdır. Adaylar tekniker unvanı almak gibi veya bu alanda çalışanların mesleki kariyeri açısından daha yararlı olacağını düşündükleri için son yıllarda az da olsa tercih edilen bölümler arasına girmiştir.

AÖF sınav soruları 2013 ve 2014 yıllarından başlanarak eklenmiştir. Sizde bunlara çalışarak çalıştığınız konulara takviye yapabilirsiniz. Ne kadar çok kaynak olursa bu sizin açınızdan etkili olacaktır.

Açıköğretim Elektrik Enerjisi Sınav Soruları
Anadolu Üniversitesi tarafından açıklanan sınav tarihleri yaklaşınca eğer hiç zamanınız yok ise geçmiş yıl sorularına bakın. Tüm soru ve cevapları çıkmış sorular konumuzdan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İçinde ders kodu ve cevap anahtarı mevcuttur.

Bunlar sınavda çok işinize yarayacaktır. Tam anlamıyla derslerinize çalışmadıysanız bunlara göz atın. Hiç değilse benzer soru gelme ihtimalini düşünerek son çare olarak bunlara bakmanızı tavsiye ediyoruz.

Son konular :

Yorumlar onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.