AÖF İşletme Çıkmış Sorular

Açıköğretim işletme sınav soruları ve cevapları sitemizde. Aöf işletme çıkmış sorular ara sınav ve final olarak hem de PDF formatında indirebilir ve çalışabilirsiniz. 1, 2, 3, 4 sınıf soruları size sınav öncesinde fayda sağlayacaktır.

Güz dönemi ve bahar dönemi olarak geçmiş yılda çıkan tüm sorulara bakmanızı öneriyoruz. Nereden nasıl soru geleceğini bu şekilde daha rahat anlayabilirsiniz. Önceden de sorumlu olunan üniteleri belirleyerek bu sorularla ders çalışmaya başlayabilirsiniz.

İşletme dersleri için yardımcı kitap alabilirsiniz. Dikey geçiş ve yeni kayıt yaptıranlar 1 2 3 4 sınıf dersleri için hazırlanmış ders notlarını da bakabilir. İlgili yarıyıl yani dönemlere ait dersler için kısa özetleri fırsat buldukça ekleyeceğiz.

Açıköğretim İşletme Sınav Soruları
Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi her eğitim yılında 4 kere sınav yapmaktadır. Sizde eski yılda çıkan tüm soruları cevap anahtarı ile birlikte işletme sınav soruları konusundan takip edebilirsiniz.

Hangi dönemi indirmek istiyorsanız güz veya bahar dönemi olarak ulaşabilirsiniz. Deneme sınavı ve konu anlatımlarını içeren murat yayınlarının kitapları isterseniz satın alabilirsiniz.

Son konular :

2 yorum

teşekkürler. sınava bir kaç gün kala iyi oldu :)

Yanıtla

Yorumlar onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.