AÖF İşletme Kayıtları Ne Zaman Başlıyor

Açıköğretim fakültesi işletme bölümü kayıt tarihleri ve kayıt yenileme başvurularının ne zaman başlayacağı belli oldu. AÖF İşletme kayıt tarihlerini artık güncel olarak yeni konumuzdan paylaşacağız. Kayıtların başlayacağı ve bitiş tarihlerini öğrenmek için tıklayınız.

Açıköğretim işletme nasıl kayıt olunur
Öncelikle İnternet başvuru işlemi ile ilk kayıt işlemini yapılır. Daha sonra kayıt başvuru formu doldurulur yani sistemden bilgilerinizi girerek doldurduğunuz evrakların çıktısını alınır.

Kesin kayıt işlemleri için son olarak bürosuna gidilir. Kayıt tarihleri arasında güncel öğrenim gideri olan harç ücreti bankaya yatılır. Ücretin ne kadar olduğu yayınlanan kılavuzdan öğrenebilirsiniz. Çünkü her sene ödenecek para değişiyor. Daha sonra ise kayıt için istenilen evrakları eksiksiz tamamlamayı unutmayın.

Son gün olan mazeretli tarihe kadar tüm işlemlerinizi yapınız. Sistemsel sorunlardan dolayı yapılan gecikmeler yaşayabilirsiniz, bu yüzden ilk günlerden kendinize birkaç saat ayırarak işlemleri hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

İşletme kayıt tarihi ve nasıl yapılacağı hakkında sizlere bilgi verdik. Ayrıntılı bilgileri yeni yayınlanan güncel kılavuzundan ulaşabilirsiniz. Ayrıca aklınıza takılan soruları yorum ile paylayabilirsiniz.

Son konular :

Yorumlar onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.