AÖF Kamu Yönetimi Çıkmış Sorular

Açıköğretim kamu yönetimi bölüme ait sınav soruları ve cevapları çok işinize yarayacaktır. Aöf kamu yönetimi çıkmış sorular 2013 ve 2014 yılı itibariyle indirebilirsiniz. 1, 2, 3, 4 sınıf ara sınav final soruları ve cevap anahtarı ile güz dönemi ve bahar sorularına çalışabileceksiniz. Kamu yönetimi bölümü dersleri zaten biliyorsunuz onları tekrar yazmamıza gerek.

Çıkmış sınav soruları ara sınav (vize) final (dönem sonu) olarak eklenmiştir. Sınavdaki kitapçıkların aynısıdır. Bu yüzden sorulara çalışırken sınavdaymışsınız gibi hissedeceksiniz.

Geçmiş yıl soruları için kitap alabilirsiniz fakat bunu yardımcı kitap alarak değerlendirebilirsiniz. Bu notlar size fayda sağlar, çünkü bazı öğrenciler için verilen kitaplardan ders çalışmak zor oluyor en azından özet şeklindeki notlardan çalışmak işinizi kolaylaştırır.

AÖF Kamu Yönetimi Sınav Soruları
Anadolu Üniversitesi yapmış olduğu sınavın sorularını ücretsiz olarak bilgisayarınıza indirebilir ve çalışmaya başlayabilirsiniz. Kamu yönetimi çıkmış sorular sayfasından güz dönemi ve bahar dönemine ait paylaşımları bulabilirsiniz.

Bu bölümü okuyan öğrenciler için ders notlarımızı hazırladığımız soru paylaşımları gibi ekleyeceğiz.

Son konular :

Yorumlar onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.