AÖF Maliye Çıkmış Sorular

Açıköğretim maliye çıkmış sorular ve cevapları ile ara sınav final sorularını indirebilirsiniz. 1, 2, 3, 4 sınıf güz dönemi ve bahar dönemi sınavlarında güzel notlar almak için geçmiş yılda ne tür soruların çıktığını öğrenmelisiniz.

Ders çalışmaya başlarken sorumlu olunan üniteleri belirleyerek bu sorularla hazırlıklarınıza başlayabilirsiniz. Çünkü hangi üniteden soru geldiğini bilirseniz bundan sonraki yeni sınavlarda tahmin şansınız daha fazla olacaktır. Zaten soru tipleri hemen hemen aynı bu yüzden bunlara bakmanızı öneriyoruz.

Aöf maliye çıkmış sınav soruları ara sınav vize final soruları 2013 2014 ulaşabilirsiniz. Yeni sınavlar oldukça sayfamızdan düzenli olarak takip edebilirsiniz.

AÖF Maliye Sınav Soruları
Maliye bölümüne ait sınav sorularını bu konudan indirebilirsiniz. Güz veya bahar hangi dönem olursa olsun 3 hafta kala konularınızın %80 bitmiş olsun. Sınava günler kala ise çıkmış sorular, deneme sınavı gibi yardımcı kaynaklardan çalışın.

Sadece çıkan soruları çalışarak sınava girip iyi not alacağınızı düşünmeyin çünkü artık eski sistem yok bu yüzden sürekli yeni tipte sorular hazırlanıyor.


Son konular :

Yorumlar onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.