AÖF Sosyal Hizmetler Kayıt Tarihleri Ne Zaman Başlıyor

Açıköğretim fakültesi aöf sosyal hizmetler kayıt tarihleri, yeni kayıt başvuruları ve kayıt yenilemelerin ne zaman başlayacağı hakkında ayrıntılı bilgileri konumuzda bulabileceksiniz.

Sosyal hizmetler bölümü kayıtlarının başlayacağı tarihi güncel olarak kayıt tarihleri konumuzdan öğrenebilirsiniz. En son güncel duyuruları, varsa tarih uzatma gibi gelişmeleri oradaki konumuzdan takip edebilirsiniz.

Güz döneminde 1. sınıf öğrencileri yeni kayıt işlemleri yaparken, 2. sınıfa geçenler kayıt yenileme yapacaklardır. Bahar döneminde ise her sınıfta okuyan öğrenciler harç ücretlerini ve ders ekle işlemini yaparak kayıt yenilemelerini otomatik olarak yenileyeceklerdir.

Açıköğretim sosyal hizmetler kayıt nasıl yapılır?
Öncelikle İnternet başvuru işlemi ile ilk kayıt işlemini yapıyorsunuz. Daha sonra sistemden bilgilerinizi girerek doldurduğunuz evrakların çıktısını alıyorsunuz.

Son kayıt ve başvuru tarihine kadar öğrenim gideri ücretini bankaya yatırınız. Sonra sizden istenilen evrakları tamamlayarak aöf bürosuna gidiniz ve kayıt işlemini bitiriniz.

Aöf sosyal hizmetler kayıt işlemleri hakkında ayrıntılı bilgileri kayıtlarla ilgili yazdığımız konularımızda bulabilirsiniz.

Son konular :

Yorumlar onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.