AÖF Uluslararası İlişkiler Çıkmış Sorular

Aöf uluslararası ilişkiler çıkmış sorular açıköğretim güz dönemi ve bahar dönemi ara sınav finallerde tekrar çıkma ihtimali olduğu için çalışmanızı tavsiye ediyoruz. Bu yüzden 1, 2, 3, 4 sınıf ara sınav ve final sorularını cevapları ile birlikte indirebilirsiniz. Ayrıca ders çalışmaya başlamadan önce sorumlu olunan üniteleri belirleyerek bu da işimizi kolaylaştırır.

Uluslararası ilişkiler çıkmış sınav soruları kredili sisteme uygun 2013 2014 yıllarından başlayarak sitemizde mevcuttur. İlgili tüm yarıyılda gördüğünüz tüm derslerden çıkan sorular yeni sınavlarda tekrar sorulması muhtemeldir.

Yeni kayıt yaptıranlar veya dikey geçiş ile gelenler eğer verilen kitapları beğenmezse yardımcı kitap alarak ders çalışmaya başlayabilir. Açıköğretim kitabını bazı öğrenciler karmaşık bulduğu için nedense oradan çalışmıyor.
Uluslararası İlişkiler Sınav Soruları
Anadolu Üniversitesi Açıköğretim için yılda 4 kere sınav gerçekleştirir. Geçmiş yılda çıkan soruları buradan ücretsiz olarak PDF formatında indirebilirsiniz.

Uluslararası ilişkiler derslerine ait notlar elimize geçtikte çıkmış sorular gibi paylaşacağız. Şimdilik sınav sorularına çalışabilirsiniz. Sınavlarda tüm öğrenci arkadaşlarımıza başarılar dileriz.

Son konular :

Yorumlar onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.