AÖF Yeni Kayıt Nasıl Yapılır

Açıköğretim yeni kayıt nasıl yapılır, gerekli belgeler, son kayıt tarihi hakkında bilgileri size aktaracağız. ÖSYM (LYS- YGS) sonucu ile kayıt yaptıracaklar İnternet başvurusu şartları ve koşullarına geçmeden önce aöf yeni kayıt tarihleri hangi günlerde yapılacak onu resmi siteden veya sayfamızdaki kayıt tarihleri konusundan öğreniniz.

Yeni kayıt işlemleri önce internet üzerinden ön başvuru yaparak başlanır ve size yaptığınız işlemlerle ilgili formlar verilir. Siz bu belgeleri yazıcıdan çıktı alarak ve istenilen evrakları tamamlayarak ve bankaya harç ücreti yatırılarak en yakın açıköğretim bürosuna giderek gerçek kayıt işlemlerini yapabilirsiniz.

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi işletme, iktisat, adalet, ilahiyat sosyal hizmetler sosyoloji gibi bölümler için yeni kayıt yaptıracaklar öğrenciler belirtilen tarihleri arasında işlemleri tamamlamaları gerekir. Son gün olan mazeretli günde işlemler devam eder, bundan sonraki hiçbir gün işlemler yapılmamaktadır.

Ayrıntı bilgileri öğrenci sayfasından takip edebilirsiniz. Her yeni eğitim yılında yeni kılavuzlar yayınlanmaktadır kesinlikle yeni olanlara bakınız.

Son konular :

Yorumlar onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.