AÖF Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri ÇEKO Çıkmış Sorular

Açıköğretim Fakültesi aöf çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri çıkmış sorular cevapları ile birlikte ara sınav final olarak indirebilirsiniz. 1, 2, 3, 4 sınıf dersleri zor veya kolay olarak düşünebiliriz bu yüzden ders kitapların düzenli olarak konulara çalışmalısınız.

Çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri bölümü yani ÇEKO sınav soruları size çok yardımcı olacaktır. Eski sorulara bakarsanız bundan sonraki sınavlar için hangi konulardan ağırlıklı olarak soru geleceğini tahmin edebilirsiniz. Böylece ders çalışırken "bu üniteden şu soru gelir" gibisinden kendinizce tahmin yürütebilirsiniz.

Çıkmış sorular illaki tekrar çıkacak diye bir şey yok. Burada önemli olan çalıştığın konularla önceki yılda çıkanları eşleştirmeniz. Eğer geçmiş yıldaki soruları çözerken zorlanmıyorsanız çalışmanız yeterli düzeydedir.

Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Sınav Soruları
Senede 4 kere yapılan güz dönemi ve bahar dönemi sınavları vize dönem sonu olarak aöf çıkmış sorular konusundan ulaşabilirsiniz. Her yeni sınavdan sonra içeriklerimiz güncel olarak eklenecektir.

Anadolu Üniversitesinde en çok okunan bölümlerden biri olduğu için yardımcı kitaplar, deneme soruları gibi çeşitli kaynaklardan da çalışabilirsiniz.

Son konular :

1 yorum :

Yorumlar onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.