AÖF İktisat Çıkmış Sorular

Açıköğretim İktisat bölümü sınav soruları çok önemlidir. Bu yüzden aöf iktisat çıkmış ara sınav final soruları cevapları 1, 2, 3, 4 sınıf güz ve bahar dönemi yeni kredili sisteme uygun PDF ortamında indirebilirsiniz.

İktisat ara sınav soruları ve final soruları 2013 ve 2014 yılı itibariyle sitemizdeki sayfalardan ulaşabilirsiniz. Birçok derste olduğu gibi İktisat çıkmış sorular da tekrar çıkması muhtemel bölümlerden biridir. Bazı derslerin geçmiş yıl sınav sorularının bir sonraki sınavda tekrar çıktığı görülmüştür fakat kredili sistem yeni olduğu için eskisi gibi çok soru gelmemektedir.

Sınavlarda başarılı notlar elde etmek için ayrıca kısa özet şeklindeki ders notlarına bakmanızı öneriyoruz. Ayrıca satılan yeni yardımcı kitapları da tavsiye ediyoruz. Eğer kendi kitaplarından çalışmak zor geliyorsa bunlar size ilaç gibi gelecektir.

Açıköğretim İktisat Sınav Soruları
Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesine ait gerçekleşen sınavlar yılda 4 kez yapılmaktadır. Geçmiş yılda çıkmış soruları buradan bakabilirsiniz.

Yanıtlarını kontrol etmek için öncelikle ders kodlarını bilmeniz gerekir. Daha sonra cevap anahtarından ilgili dersin koduna bakarak cevaplarınıza bakabilirsiniz.


Son konular :

Yorumlar onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.