AÖF Sosyal Hizmetler Çıkmış Sorular

Aöf sosyal hizmetler çıkmış sorular ve cevaplarını sayfamızdan ücretsiz indirebilirsiniz. Açıköğretim Fakültesi 2 yıllık sosyal hizmetler bölümü sınav soruları ara sınav ve final olarak eklenmiştir. Güz dönemi ve bahar döneminde çıkmış sorular sınav öncesi size fayda sağlayacaktır.

Dilerseniz yardımcı kitaplar gibi çıkmış sorular kitabı da alabilirsiniz ama güncel olarak zaten sayfamızda hepsi mevcut bu yüzden masraf yapmanıza gerek yok. 2013, 2014 yılı kredili sistemden itibaren tüm soruları bulabilirsiniz.

Açıköğretim sosyal hizmetler sınav soruları size çok katkı sağlayacaktır. Her öğrencinin elinde bulundurması gereken önemli bir kaynaktır. Geçmiş yılda çıkan sorular bize gireceğimiz yeni sınavlarda rehber olacaktır. Hangi konulardan ne tip sorular gelmiş bunların analizi kolayca yapabilirsiniz.

Sosyal Hizmetler Sınav Soruları
Bu önlisans programının tüm soru ve cevap anahtarı paylaşımına aöf çıkmış sorular konusundan ulaşabilirsiniz. Eski sınav sistemine ait soruları güncel konulara ve ders içeriklerine uymadığı için eklemiyoruz bu yüzden hepsi kredili sisteme aittir.

Anadolu Üniversitesi hocalarının çıkmış sorular konusunda eskisi gibi bonkör davranmadıklarını hatırlatmak isteriz.

Son konular :

Yorumlar onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.