AÖF Sosyoloji Çıkmış Sorular

Sınav öncesi aöf sosyoloji çıkmış sorular ve cevaplarına çalışabilir dilerseniz soru kitabı satın alabilirsiniz. Açıköğretim fakültesi sosyoloji bölümü sınav soruları 1, 2, 3, 4 sınıf itibariyle ara sınav ve final olarak eklenmiştir.

Güz dönemi veya bahar dönemi istediğiniz tüm derslerin soru ve cevaplarına kolayca sitemizden ulaşabilirsiniz. Çıkmış sınav soruları çok değerli bir kaynak olduğu için bunları çalışmanızı öneriyoruz. Aynı zamanda ders kitabı, konu özetleri, ders notları ve yardımcı kitaplardan da faydalanmayı unutmayın.

Sosyoloji bölümü son yıllarda Üniversite bünyesinde çok okunan ve gittikçe popüler bir hale gelmiştir. Bu bölümü okuyanlar öğrenciler kendilerine düzenli bir çalışma programı çıkarmalıdırlar. Böylece sınavlara daha iyi hazırlanabilir ve güzel sonuçlar alabilirsiniz.

Açıköğretim Sosyoloji Sınav Soruları
Aöf çıkmış sorular ekranından geçmiş yıl sınavlarını indirebilirsiniz. Sınıfların soruları ara sınav ve final formatında eklenmiştir. Buradan okuduğunuz sınıfa göre indirme işlemini yapabilirsiniz.

Murat eğitim kurumlarının hazırlamış olduğu konu anlatımları yardımcı kitabını da dilerseniz bakabilirsiniz. Açıköğretim kitapların da konulara çalışmayı ihmal etmeyiniz.

Son konular :

2 yorum

valla sistem öyle karışık oldu ki artık geçmiş sorulardan nadir çıkmakta bırakın onu yardımcı kitaplar bile yetersin her şeyi ezberlemek lazım ki o da çok zor sınav soruları birbirini tutmaz oldu yani konu bakımından aynı olsada sorular çok değişik sorulmakta olumlu ve olumsuz olarak ağırlıklı olumsuz sorular sorulmakta nedense konularda böyle sorular çıkartılmıyor sanırım herşeyde bir kısıtlama söz konusu...

Yanıtla

Yorumlar onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.