AÖF Yerel Yönetimler Çıkmış Sorular

Açıköğretim yerel yönetimler bölümü çıkmış sınav soruları 1 sınıf ve 2. sınıf şeklinde, güz dönemi ve bahar dönemindeki ara sınav final olarak indirebilirsiniz. Sadece çıkmış sorular değil ders notları da sınav hazırlığınızda size çok fayda sağlayacaktır.

Yerel yönetimler dersleri aslında çok zor değildir fakat çalışılmadığı zaman en kolay görünen dersten bile kalabilirsiniz. Bu yüzden elinizin altında bulunması gereken kaynaklardan bir tanesi olan sınav sorularına çalışmanızı öneriyoruz. Ders kitapları zaten sizde var, ayrıca mezun olan öğrencilerin hazırladığı konu özetleri varsa onları da bir şekilde temin edin.

Açıköğretim yerel yönetim soruları 2013, 2014 yılı sınavlarından başlayarak ekledik. Bundan sonra her sınavdan sonra güncel olarak paylaşacağız. Anadolu Üniversitesi bilindiği gibi güz dönemi ve bahar döneminde vize ve dönem sonu adı altında 4 farklı sınav gerçekleştiriyor.

Bizde bir sonraki sınava iyi hazırlanmak için ve yüksek puanlar elde etmek için eskiden neler çıktığı öğrenmeli bunlara kafa yormalıyız. Sınav sorularını çıkmış sorular konumuzdan indirebilirsiniz.

Son konular :

1 yorum :

Yorumlar onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.