14-15 Aralık 2013 AÖF Ara Sınav Giriş Belgesi Ne Zaman Açıklanacak

Aöf sınav giriş belgesi ne zaman yayımlanacak 2013 eğitim yılı için bilgiler konumuzda. Açıköğretim Fakültesi 2013-2014 yılı ilk sınavı güz dönemi ara sınavı için sınav giriş belgesi ne zaman açıklanacak sınav giriş yerleri ne zaman belli olacak hakkında bilgi vermek istiyoruz.

Adalet, ilahiyat, işletme, sosyal hizmetler, kamu yönetimi gibi birçok açık öğretim bölümünde okuyan öğrenciler yılın ilk sınavında hangi okul veya üniversitede sınava gireceklerini şimdiden merak etmeye başladır.

Anadolu Üniversitesi sınavlara yaklaşık 10-15 gün içinde nerede sınava gireceğinizi açıklıyor. 14-15 Aralık ara sınav giriş belgeleri de tahminimizce Aralık ayının ilk haftası belli hatta ilk günlerinde belli olacaktır. Eğer yerini tam bilmediğiniz bir yer ise önceden araştırıp bilgi almanız sizin yararınıza olacaktır.

AÖF sınav giriş belgesini adrese göndermiyor. Eskiden böyleydi ama artık İnternet üzerinden bunu öğrenebilirsiniz. Açıköğretim Öğrenci Sistemi sitesinden sınav giriş belgesi bölümüne girerek yazdırabilirsiniz.

Konu ile ilgili aklınıza takılan ve yardım istediğiniz bir durum olursa yorum ile iletebilirsiniz. 14-15 Aralık günü yapılacak olan sınavlarda herkese şimdiden başarılar.


Son konular :

Yorumlar onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.