Açıköğretim AÖF İlahiyat Sınav Tarihleri 2015

Açıköğretim Fakültesi önlisans bölümü 1-2 sınıf Aöf ilahiyat sınav tarihleri 2015 ara sınav ve final ne zaman başlayacak, sınavlar hangi gün olacak hakkında sizleri bilgilendirmek istiyoruz.

Tüm bölümlerin sınavları belirtilen aöf sınav takvimi yılında gerçekleşir. Cumartesi ve Pazar günleri farklı oturumlarda gerçekleştirilen sınavlar sınıflara göre farklılık gösterir. 1 ve 3 sınıfların sınavları sabah 9:30 başlar, 2 ve 4.sınıfların ise öğleden sonra 14:00'da başlamaktadır.

Kredili sistem ilahiyat 1.sınıf ve 2.sınıf sınav takvimi güz bahar dönemindeki sınavların başlangıç tarihlerini açıköğretim sınav tarihleri konusundan güncel olarak takip edebilirsiniz.

İlahiyat sınav tarihleri yaklaşırken konularınızı bitirmiş olmanız gerekir. Çünkü ilahiyat diğer bölümlere göre biraz daha zor geçiyor. Bu yüzden sonlara doğru konularınızın bitmiş olması gerekiyor. Sınav haftası geçmiş yılda çıkmış sorulara bakmanızı öneriyoruz.

Derslerinizde başarılı olmak için kendinize güzel bir program hazırlamanızı tavsiye ediyoruz. Ara sınav ile final arasında çok zaman olmadığı için derslerinizi ne kadar çok önce bitirirseniz sizin yararınıza olacaktır.

Son konular :

Yorumlar onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.