Açıköğretim AÖF İşletme 1.Sınıf Ders Kitapları İndir PDF

Açıköğretim Fakültesi bölümü aöf işletme 1.sınıf ders kitapları PDF olarak indirebilirsiniz. Güz dönemi 1.yarıyıl ve bahar dönemi 2.yarıyıl kitaplarıdır. Bunları işletme 1.sınıf ders notları olarak düşünmelisiniz.

Anadolu Üniversitesi 2013-2014 işletme 1 sınıf güz dönemi ve bahar dönemi yeni kredili sistem orijinal ders kitaplarını ilgili dersin karşısındaki resme tıklayarak indiriniz. Ücretsiz e-kitap uygulaması büroların dağıttığı kitaplar ile aynıdır.

Ders kitapları 1 yarıyıl ve 2 yarıyıl olarak eklenmiştir. Ara sınav ve finallerde bu kitapların her konu ve ünitesinden soru çıkacaktır. Üniteleri dikkatlice çalışmanızı öneririz, ayrıca konuların sonralarında yer alan değerlendirme testlerini çözmeyi ihmal etmeyin.

Sınavlarda sorumlu olacağınız konular nelerdir nereye kadar çalışacağım?
Ders kitabında yer alan ünite sayısının yarısında ara sınav da, finalde ise kitabın tamamından sorumlu olursunuz.

Güncelleme: Açıköğretim Fakültesi artık PDF ders kitaplarını açık kaynaktan vermiyor. Bu yüzden kitaplarınızı öğrenci sayfasından TC kimlik numarası ve şifreniz ile giriş yaparak indirebilirsiniz. Bunun dışında hiçbir şekilde ders kitabı paylaşılmıyor. Biz de bu yüzden konumuzdaki linkleri kaldırdık.

Son konular :

Yorumlar onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.