Açıköğretim AÖF Soru Bankası Kitapları

Açıköğretim aöf soru bankası kitapları 2013 Murat Yayınları başta olmak üzere her yıl çıkartılmaktadır. Nokta atış soruları olarak da adlandırılan bu kitaplar kredili sistem güz dönemi ve bahar dönemi için hazırlanmıştır.

Murat ve Karacan yayınları soru bankası AÖF için en çok tercih edilen kitaplardır. Fakat AÖF yardımcı ders kitapları artık çıkmamaktadır. Açıköğretim Fakültesi telif gerekçesi ile yayın kurumlarına ders özetleri yardımcı kitap basmalarına izin vermemektedir. Kitap olarak elinizde ders kitapları konuları takip edeceğiniz tek kaynak olacaktır.

Öğrencilerin yararlanabileceği ders kaynakları soru bankası ve görsel eğitim setleri olan DVD ders anlatımlarıdır.

Bu konuda siz öğrencilerin elinden gelen tek şey ders kitaplarına yoğunlaşmak olacak. Kendinizin hazırlayacağı kısa özet ders notları fayda sağlayacaktır. Son olarak konuları bitirdikten sonra aöf çıkmış sorular ile son noktayı koyabilirsiniz.

Soru bankası kitapları sadece size sınava hazırlayacaktır oradan soru çıkmasını beklemek müzice olur ama benzer sorular illla ki gelebilir. Zorlandığınız dersler için soru kitapçığı satın alabilirsiniz. Son olarak AÖF sitelerinde yer alan deneme sınavları ve test paylaşımlarından yararlanmayı unutmayın.

Son konular :

Yorumlar onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.