AÖF Çıkmış Sorular Nasıl İndirilir - Yazdırılır

E-öğrenme AÖF sitesinden çıkmış sorular nasıl indirilir yazdırılır ve kaydedilir. Açıköğretim sınav sorularını ayrıca sitemizde bulabilirsiniz. Size resimli anlatım yerine PDF dosyasına nasıl çevrilir hakkında bilgi vereceğiz.

Açıköğretim soruları nasıl indirilir
Öncelikle doPDF adlı programı kurmanız gerekecektir. Bu sanal yazıcı programıdır ve swf dosyasını PDF formatına çevirmektedir.

yillik.eogrenme.anadolu.edu.tr e-öğrenme portalından geçmiş yıl sınav sorularını görüntülerken karşınıza çıkan ekranda yazdır logosuna tıklayınız. Yazdırma işleminde yazıcı tercihlerinden doPDF'yi seçerek yazdırın. Artık yazdırdığınız dosya bilgisayarınıza PDF olarak kaydedilecektir.

Tüm AÖF soruları ve cevaplarını bu şekilde indirebilir ve kaydedebilirsiniz. Daha eski geçmiş yıl sorularını e-öğrenme sitesinden yeni soruları sitemizden indirebilirsiniz. Aşağıdaki konu linklerinden tüm sınav sorularına ulaşabilirsiniz.

Güncelleme: Arkadaşlar artık sorular sinav.eogrenme.anadolu.edu.tr adresinde PDF olarak paylaşıldığı yukarıdaki bilgilere gerek kalmadı. Dilerseniz aynı zamanda sitemizden de soruları indirebilirsiniz.

Son konular :

Yorumlar onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.