AÖF Felsefe Çıkmış Sorular

Açıköğretim Fakültesi 1, 2, 3, 4 sınıf AÖF felsefe çıkmış sorular ve cevaplarını ara sınav final olarak indirebilirsiniz. Felsefe bölümü dersleri çalışan işin kolaydır tabi sadece konu anlatımları veya yardımcı kitaplar yeterli olmuyor.

Herkesin geçmiş yılda hangi soruların çıktığı öğrenmesi ona avantaj sağlar, bu her bölümde olduğu gibi felsefe de okuyanlar içinde geçerlidir. Eskisi gibi çok sorulmasa ilerleyen yıllarda soru arşivi genişledikçe benzer soruların çok çıkacağını düşünüyorum. Kredili sistem sınavları çoğalıncaya soruların çıkma ihtimali daha fazla olacaktır.

Açıköğretim felsefe bölümü ara sınav (vize) ile final soruları 2013 yılı itibariyle bakabilirsiniz. Final sorularına bakarken ara sınava aynı anda bakın çünkü gerek güz dönemi gerek bahar döneminde yapılan sınavlarda birbirlerine soru verebiliyorlar. Bunu şöyle açıklayayım; dönem sonu sınavında ara sınav konularında da sorumlu olduğunuz için oradan da gelme ihtimali oluyor.

Felsefe sorularını sayfamızda aöf çıkmış sorular konusundan indirebilirsiniz. Mezun olan birçok öğrenci bunların faydası gördü. Tabi her şey bunlarla kalmıyor, size verilen ders kitaplarından konuları düzenli bir şekilde çalışmanız lazım. Ayrıca hazırlanan ders notları paylaşımları size çok fayda sağlayacaktır.

Paylaşımlarımız PDF formatındadır. Kredili sistem ile birlikte yapılan yeni sınav sistemine ait tüm soru ve cevapları indirebilirsiniz.

Son konular :

Yorumlar onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.