AÖF Halkla İlişkiler ve Tanıtım Çıkmış Sorular

Açıköğretim Fakültesi aöf halkla ilişkiler çıkmış sorular indirme sayfasından ara sınav ve final soruları bulabilirsiniz. Bu bölümü okuyan öğrenciler güz dönemi ve bahar döneminde girecekleri sınavlara daha iyi hazırlanmaları için geçmiş yılda çıkmış sınav sorularını paylaşıyoruz.

Ders notları ve size verilen kitaplar çalışmanızda size ne kadar kaktı sağlayacaksa bu sorular da size sınav öncesi faydalı olacaktır. Önceki yılda çalıştığınız konudan nasıl sorular geldiğini görürseniz daha iyi analiz yapabilirsiniz. Bundan sonra çıkması muhtemel soruları kendiniz bile tespit edebilirsiniz.

Halkla ilişkiler ve tanıtım bölümü ara sınav (vize) ile final soruları 2013 yılı itibariyle PDF olarak indirebilirsiniz. Anadolu Üniversitenin yapmış olduğu sınavlarda daha önceki senelerde benzer birçok sorunun tekrar sorulduğu görülmüştür.

Halkla İlişkiler ve Tanıtım Sınav Soruları
Tüm soru ve cevapları aöf çıkmış sınav soruları konusundan takip edebilirsiniz. 1 sınıf veya 2 sınıf artık hangisini istiyorsanız ilgili dönemden ulaşabilirsiniz.

Sadece bunlar değil ders kitapları ve kısa notlardan sınav hazırlığını yapmalısınız. Ünitelere çalışırken eski soruların hangi konulardan çıktığı bir yere not edin bu çok işinize yarayacaktır.

Son konular :

Yorumlar onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.