AÖF İngilizce Öğretmenliği Çıkmış Sorular

Açıköğretim Fakültesi lisans bölümü 1, 2, 3, 4 sınıf AÖF İngilizce öğretmenliği çıkmış sorular ve cevapları indir 2013-2014 final ve ara sınav soruları kredili sistem. İngilizce öğretmenliği dersleri ve kitapları ile sınavlarda sorumlu olduğunuz konuları yani nereye kadar çalışacağınızı öğrenebilirsiniz.

Aöf İngilizce öğretmenliği ders notları tüm sınıf kredili sisteme uygun olarak kısa özetler bulundukça sayfamıza eklenecektir. Gerekli ders notları yeterince yoksa ders anlatım videolarını izlemenizi tavsiye ederiz.

Açıköğretim ara sınav (vize) ile final soruları 2013 yılı itibariyle sitemizdeki sayfalardan ulaşabilirsiniz. Birçok derste olduğu gibi İngilizce öğretmenliği çıkmış sorular 2014 güz ile bahar dönemi sınavlarından sonra eklenecektir.

Sitemizde sunulan sorular ile sınavlarda başarılı notlar elde edebilirsiniz. Çünkü geçmiş yılda çıkan sorular tekrar sorulabilir. Ders kitabındaki konuları dikkatlice çalışın. Düzenli bir ders programı sonucu İngilizce öğretmenliği bölümü okuyanlar rahatça sınıf geçebilir ve mezun olabilirler.

Anadolu Üniversitesi tarafından alınan karar doğrultusunda artık Açıköğretim Fakültesi İngilizce öğretmenliği bölümü kalkmıştır. Bu yüzden sınav soruları artık sitemizde paylaşılmayacaktır.

Son konular :

Yorumlar onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.