AÖF İşletme Yönetimi Çıkmış Sorular

Açıköğretim Fakültesi önlisan bölümü 1, 2 sınıf AÖF işletme yönetimi çıkmış sorular ve cevapları indir 2013-2014 final ve ara sınav soruları kredili sistem. İşletme yönetimi bölümü dersleri ve kitapları ile sınavlarda sorumlu olduğunuz konuları yani nereye kadar çalışacağınızı öğrenebilirsiniz.

Sınav tarihleri her bölüm gibi için de aynıdır. Aöf işletme yönetimi ders notları 1 ve 2 sınıf kredili sisteme uygun olarak hazırlandıkça sayfamıza eklenecektir.

İşletme yönetimi bölümü ara sınav (vize) ile final soruları 2013 yılı itibariyle sitemizdeki sayfalardan ulaşabilirsiniz. Sitemizde sunulan sorular ile sınavlarda başarılı notlar elde edebilirsiniz. Çünkü geçmiş yılda çıkan sorular tekrar sorulabilir. Sadece sorulara güven olmaz kitabınızdan tüm konulara çalışmanız gerekir.

İşletme yönetimi Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesinde de okutulmaktadır fakat biz ağırlık olarak Anadolu Üniversitesi sorularını paylaştığımız için ATA AÖF için soru paylaşımı yapmayı düşünüyoruz.

Güz ve bahar dönemi soru ve cevaplarını çıkmış sorular sayfasından indirebilirsiniz. Bu bölümü okuyan öğrenciler için ders kaynaklarımızı da zamanla ekleyeceğiz. Sınavda şimdiden başarılar dileriz.

Son konular :

Yorumlar onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.