AÖF Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Çıkmış Sorular

Açıköğretim Fakültesi 1 ve 2 sınıf AÖF muhasebe ve vergi uygulamaları çıkmış sorular ve cevapları sayfasından 2013-2014 final ve ara sınav soruları kitapçıklarını indirebilirsiniz. Muhasebe ve vergi uygulamaları derslerinden sınavlarda nereye kadar sorumlu olduğunuzu da açıklayalım. Kitabın yarısı vizede karşınıza çıkar, finalde ise tüm kitaptan sorumlu tutulursunuz.

Muhasebe ve vergi uygulamaları ders notları varsa bunlardan faydalanın. Bazı öğrenciler verilen kitaplardan çalışmayı pek sevmiyor bu yüzden mezun olan öğrencilerin hazırladıkları kaynakları araştırabilirsiniz.

Geçmiş yıl sınav soruları ile sınavlarda başarılı notlar elde edebilirsiniz. Çünkü çıkan sorular tekrar karşınıza gelebilir. Kredili sistem ile birlikte eskisi gibi soru çıkmadığını duymuşunuzdur tabi bu artık böyle olacağını anlamına gelmez, her yeni sınav değişiklik içerir.

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi tarafından 4 kez sınav yapılıyor. Güz ve bahar dönemindeki ilk sınavlarda yani vizelerde en yüksek notu almayı hedefleyin böylece finalde işiniz kolaylaşır.

Son konular :

Yorumlar onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.