AÖF Sağlık Kurumları İşletmeciliği Çıkmış Sorular

Açıköğretim aöf sağlık kurumları işletmeciliği çıkmış sorular ile sınavlardan iyi notlar alabilirsiniz. Geçmiş yılda çıkan ara sınav ve final sorularını cevapları ile birlikte PDF formatında indirebilir, önceki senelerde nasıl soruların geldiğini öğrenebilirsiniz.

Aöf sağlık kurumları işletmeciliği soruları bu bölümü geçmenizde yeterli olmayacaktır. Öncelikle ders notları ve kitaplardan konuları titizlikle çalışmalısınız. Son yıllarda açıköğretimde çok tercih edilen sağlık kurumları işletmeciliğini 2 yılda bitirmek istiyorsanız kitabınız ve sınav soruları ile birlikte çalışmanızı tavsiye ediyoruz.

Böyle yaparsanız hangi ünitelerden ne tip sorular geldiğini öğrenebilir, soru çıkmayan diğer konulardan gelebilecek muhtemel soruları tahmin edebilirsiniz. Güz dönemi ve bahar döneminde sorumlu olacağınız her ders için bu uygulamayı yapınız.

Sağlık kurumları işletmeciliği ara sınav (vize) ile final soruları 2013 yılından başlayarak güncen en son sınava kadar olanları indirebilirsiniz. Yeni sınavlarda güz ve bahar dönemi olarak eklenmeye devam edecektir.

Çıkmış sorular sayfasından soru ve cevap anahtarı içeriklerine ulaşabilirsiniz. Yardımcı kitap isteyenler ise Murat yayınlarının çıkardığı kitapları alabilirler. Elinizde çeşitli kaynak olursa dersleri daha kolay anlayabilirsiniz.

Son konular :

3 yorum

bu ne biçim site ya hiç bi soru yok insanları niçin kandırıyorsunuz

Yanıtla

Ne kandırması tüm bölümlerin soruları mevcut sitemizde. Konuya hiç bakmıyorsunuz bile "aöf çıkmış sınav soruları" linki var mavili oradan sorulara ulaşabilirsiniz. Artık güz veya bahar dönemi hangisini indirmek istiyorsanız oradan ulaşabilirsiniz.

Yanıtla

Bolum, ders adi ve donem sorulari gibi kriterlerce bulamiyorum verdiginiz linkte. Nasıl bir arama yapmam lazım?

Yanıtla

Yorumlar onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.