AÖF Tarih Çıkmış Sorular

Açıköğretim Fakültesi 2 yıllık tarih bölümüne ait AÖF tarih çıkmış sorular ve cevaplarını PDF olarak indirebilirsinzi. 1 sınıf ve 2 sınıf sınav soruları 2013, 2014 yıllarından başlarak ara sınav ve final olarak eklenmiştir.

Tarih bölümü güz dönemi ile bahar dönemi olarak eklenmiştir. Geçmiş yıldaki soruların tekar çıkma olasılıkları olduğu için bakmanızı öneriyoruz. Zaten tüm öğrenciler sınav öncesi sorulara bakıyor olur da birkaç tane eskilerden gelirse ne ala.

Açıköğretim tarih sınav soruları ile güzel notlar elde edebilirsiniz fakat sadece bunlara çalışmanız yeterli olmayacaktır. Ders kitapları ve kısa notlardan faydalanın. Kendinize güzel bir program hazırlayın böylece konuları çalışırken disiplin içinde olursanız bu durumda sınavlarınıza yansır.
Çıkmış sorular konumuzdan hangi dönem ve sınıfı indirmek istiyorsanız oradan bakabilirsiniz. Cevap anahtarı da dosyanın içindedir ayrıca yanıtlarınızı nasıl kontrol edeceğinizi de anlattık.

Eski sorulara bakarken hangi konulardan ne soru çıkmışsa not edin. Böylece diğer konulardan gelecek soruları tahmin edebilirsiniz. Çünkü sınavlarda benzer veya ona yakın şeyler çıkıyor. Sınavda herkese başarılar dileriz.

Son konular :

Yorumlar onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.