14-15 Aralık AÖF Güz Dönemi Ara Sınav Giriş Belgesi Açıklandı

Açıköğretim 14 Aralık Cumartesi ve 15 Aralık Pazar 2013 tarihlerinde yapılacak olan aöf güz dönemi ara sınavı giriş belgeleri açıkladı.

Aöf sınav yerlerini öğrenmek için https://ogrenci.anadolu.edu.tr/ sayfasından Açıköğretim Öğrenci Otomasyonu (Türkiye) linkine tıklayacaksınız açılan sayfada TC kimlik numaranız ve şifrenizi girerek nerede sınava gireceğinizi öğrenebilirsiniz.

Sınavlar Cumartesi – Pazar günü öğleden önce 09:30 ve öğleden sonra 14:00 olmak üzere 4 oturumda yapılacaktır. Açık Öğretim Sınavı için internet üzerinden ulaşacağınız Sınava Giriş Belgesini, Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Öğrenci Kimlik Kartını ve TC Kimlik Belgenizi yanınızda götürmeniz ve sınav esnasında görevliye göstermeniz gerekmektedir.

Sınav Giderken Yanınızda Olması/Olmaması Gerekenler

Cep telefonu, çağrı cihazı, mp3 player, bilgisayar gibi haberleşme imkanı veren ürünlerin, fonksiyonlu hesap makinelerinin sınava alınmayacağını daha önceki sınavlar döneminde de bildirmiştik. kalem, kalemtraş, silgi, 4 işlem yapabilen basit hesap makineleri, cüzdan, bozuk para, küpe, kolye vb. ürünlerde ise herhangi bir sıkıntı olmuyor.

Kendi kalem ve ürünlerinizi götürebileceğiniz Aöf sınavında ÖSYM tarafından yapılan su, şeker vs. ikramı ise yok. Daha önce ÖSYM tarafından yapılan bir sınava katıldı ve bu sınavda da bu şekilde olacak diye bir düşünce içerisinde iseniz kalemi, suyu yanınıza alın. Yoksa sınava girmenizin bir anlamı kalmayacaktır.

Sınav gününden bir gün önce hangi sınav salonunda ve hangi sırada sınava gireceğinizi gidip yerinde görmeniz sınav gününde bir sürpriz yaşamanıza engel olacaktır.

Son konular :

Yorumlar onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.