AÖF Ev İdaresi Çıkmış Sorular

Açıköğretim ev idaresi çıkmış sorular ve cevaplarını PDF olarak 2013-2014 yılından başlayarak indirebilirsiniz. 1 sınıf ve 2 sınıf tüm soruları sayfamızda bulabilirsiniz. Güz dönemi ile bahar dönemindeki geçmiş yıl ara sınav final soruları sonraki yıllarda tekrar çıkabilir diye paylaşıyoruz.

Ev idaresi yardımcı kitapları şuan için yok bu yüzden ders kitaplarını ve kısa konu özetlerinden faydalanabilirsiniz. Bunun dışında bölümü okuyan öğrencilerin hazırladığı paylaştığı notları İnternet ortamında biraz araştırma yaparak bulabilirsiniz.

AÖF ev idaresi dersleri2 yıllık bölümü AÖF ev idaresi çıkmış sorular ve cevapları 1, 2 sınıf 2013-2014 güz ve bahar dönemi ara sınav final sorularını indirebilirsiniz. Ev idaresi dersleri nelerdir, ders notları ve kitapları, sınav tarihleri gibi bölüm hakkında bilgileri sayfamızda paylaşılan diğer konularda bulabilirsiniz.
Ev idaresi sorularını indirmek için tıklayınız

AÖF ev idaresi çok okunan bir bölüm olmasa bile soruları paylaşıyoruz. Bu bölümü okuyanlar sınavlarda benzer soruların gelme ihtimalini değerlendirsinler. Örneğin final sınavına bakarken ara sınavda çıkan sorulara da bakın çünkü o konulardan da soru geleceği için potansiyel bir soru havuzu vardır.

Son konular :

Yorumlar onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.