AÖF Fotoğrafçılık ve Kameramanlık Çıkmış Sorular

AÖF fotoğrafçılık ve kameramanlık çıkmış sorular ve cevapları PDF ortamında indirebilirsiniz. Açıköğretimde bu bölümü okuyan öğrenciler için 1, 2 sınıf ara sınav final sorularını sitemize eklemiş bulunuyoruz. Bu önlisans bölümünü 2 yılda geçmek istiyorsanız ders notları ve sınav sorularına kesinlikle ihtiyaç duyacaksınız.

Size verilen ders kitaplarından çalışmaya hemen başlayabilirsiniz, geçmiş yılda çıkan soruları da sayfamızdan indirip nasıl sorular gelmiş öğrenebilirsiniz. 1 sınıf derslerinde fotoğrafçılık tarihi ve temel eğitimle ilgili dersler vardır. 2 sınıfta daha çok teknik ağırlık konuları öğreneceksiniz.

Açıköğretim fotoğrafçılık ve kameramanlık bölümü ara sınav (vize) ile final soruları birlikte çalışın. Her 2 sınavda birbirinden bağımlı konular olduğu için benzer soru gelme ihtimali bir hayli fazladır.

Fotoğrafçılık ve kameramanlık soruları için tıkla
Arkadaşlar soruları 2013-2014 yılından başlayarak indirebilirsiniz. Daha önceki yıllara ait sorular ne yazık ki sayfamızda yoktur. Kredili sistem ile birlikte en son çıkan tüm soruları PDF formatından bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Sınavda tekrar çıkma olasılığı olduğu için göz atmanızda fayda var.

Son konular :

Yorumlar onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.