AÖF Hemşirelik Çıkmış Sorular

Açıköğretim bölümü 1-2 sınıf AÖF hemşirelik çıkmış sorular ve cevapları 2013-2014 güz ve bahar dönemi ara sınav final sorularını indirebilirsiniz. Hemşirelik sınav soruları, ders notları ve yardımcı ders kitapları ile sınavlara hazırlanmalısınız.

AÖF hemşirelik ders notları için kısa özet notlar elimize geçtikte ekleyeceğiz. Bu bölüm çok okunan bir program olmadığı için ders kaynakları açısından biraz sıkıntılı olabilir siz yine de araştırmaya devam edin forumlarda bulduğunuz notları değerlendirin.

Açıköğretim hemşirelik bölümü ara sınav (vize) ile final soruları 2013 yılı itibariyle sitemizdeki sayfalardan ulaşabilirsiniz. 2014 soruları ve sonraki yıllar güncel olarak sayfamızda olacaktır.

Geçmiş yıl sınavlarında çıkan sorular yüksek puanlar elde edebilirsiniz. Çünkü bunların tekrar çıkma olasılığı her zaman vardır. Ders kitabınızdaki konu anlatımları düzenli çalıştığınız takdirde gireceğiniz sınavlar sizi çok zorlamayacaktır.

Hemşirelik çıkmış sorular için tıklayınız.
Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi yılda 4 kere sınav yapmaktadır. Bunlar güz ve bahar dönemi vize ve final sınavlarıdır. Ara sınavlarda kitaptaki konuların yarısından final sınavında ise tamamından sorumlu olursunuz. Ders kitabınızdan konuları belirleyerek ara sınav ve final hazırlığına başlayabilirsiniz.

Son konular :

1 yorum :

Yorumlar onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.