AÖF Lojistik Çıkmış Sorular

Açıköğretim Fakültesi lojistik bölümü ara sınav ile final sorularını arıyorsanız konumuzdan ulaşabilirsiniz. AÖF lojistik çıkmış sorular sınav öncesi yararlanmanız gereken kaynaklardan bir tanesidir. Nasıl ders kitabınızdan çalışıyor iseniz veya konu anlatımlı notlara bakıyorsanız geçmiş yılda çıkan sorulara da bakmanızı öneriyoruz.

Lojistik 1 ve 2 sınıf soruları 2013-2014 güz ve bahar dönemi olarak sitemize eklenmiştir. PDF formatında indirebileceğiniz soruların hangisine ihtiyacınız var ise kolayca indirebilirsiniz.

Açıköğretim lojistik bölümü okuyanlar öğrenciler için çok zor değildir. Tabi derslere yeterince çalışmamak her bölümde olduğu gibi burada okuyanları da zorlayabilir. Güzel bir ders çalışma programı yaparsanız 2 senede rahatça bitirebilirsiniz.

AÖF Lojistik Sorularına PDF formatında aöf çıkmış sorular sayfasından takip edebilirsiniz. Ders kitabından konulara çalışırken elinizde çıkan sorular olsun bu şekilde hangi üniteden ne tip sorular gelmiş öğrenebilirsiniz. Bunu yapmanızı şiddetle tavsiye ediyorum çünkü bu yöntemle sınavda gelecek soruları tahmin etme şansınız çok fazla olacaktır.

Son konular :

Yorumlar onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.