AÖF Marka İletişimi Çıkmış Sorular

Açıköğretim AÖF marka iletişimi çıkmış sorular ve cevapları 1, 2 sınıf 2013-2014 güz ve bahar dönemi ara sınav final sorularını indirebilirsiniz. Marka iletişimi sınav soruları, ders notları özeti ve yardımcı ders kitapları ile sınavlara hazırlanmalısınız.

AÖF marka iletişimi ders notları için kısa özet notlar elimize geçtikte ekleyeceğiz. Bu bölüm çok okunan bir program olmadığı için ders kaynakları açısından biraz sıkıntılı olabilir siz yine de araştırmaya devam edin forumlarda bulduğunuz notları değerlendirin.

Açıköğretim marka iletişimi bölümü ara sınav (vize) ile final soruları 2013 yılı itibariyle sitemizdeki sayfalardan ulaşabilirsiniz. 2014 soruları ve sonraki yıllar güncel olarak sayfamızda olacaktır.

Bölüm Üniversite bünyesinde az kontenjanı olan ve öğrencilerin kısıtlı olarak tercih ettiğili önlisans programlardan birisidir. Yeterli bilgiye sahip olmadığımız için bölüm iyidir veya kötüdür diyemiyoruz.

Marka iletişimi soruları için tıklayınız.
Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi yılda 4 kere sınav yapmaktadır. Bunlar güz ve bahar dönemi vize ve final sınavlarıdır. Ara sınavlarda kitaptaki konuların yarısından final sınavında ise tamamından sorumlu olursunuz. Ders kitabınızdan konuları belirleyerek ara sınav ve final hazırlığına başlayabilirsiniz.

Son konular :

Yorumlar onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.