AÖF Medya ve İletişim Çıkmış Sorular

AÖF Medya ve İletişim çıkmış sorular sınavda size lazım olabilir bu yüzden paylaşma ihtiyacı duyduk. Öncelikle 1 sınıf ve 2 sınıf öğrencileri 2013-2014 yıllarından itibaren güz ve bahar döneminde çıkan ara sınav final sorularını PDF olarak bilgisayarlarına indirebilirler

Medya ve İletişim derslerine çalışırken öncelikle yardımcı kaynağınız size bürolardan verilen ders notları olsun. Bu kitaplara aynı zamanda öğrenci sayfasından da ulaşabilirsiniz. Eğer sınav günü yaklaşınca yeterince ders çalışmadıysanız son olarak geçmiş yılda hangi sorular çıkmış diye göz atın.

Medya ve iletişim bölümü ara sınav (vize) ile final soruları şeklinde ekledik. Tek ders olarak değil de sınavdaki gibi kitapçık şeklinde eklenmiştir. Bu bölümde okuyan öğrenciler düzenli bir şekilde ders çalışmalarına devam ederlerse sınavda geçecek notları kolayca elde edebilirler.


Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi tarafından hazırlanan sorulara çıkmış sınav soruları konumuzdan takip edebilirsiniz. Medya iletişim bölümü çok tercih edilen bir bölüm olmamasına rağmen burada okuyan az sayıda öğrenci arkadaşlarımızı düşünerek soruları yayınlama ihtiyacı duyduk. Sınavlara hazırlık yaparken elinizin altında bulunsun.

Son konular :

Yorumlar onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.