AÖF Menkul Kıymetler ve Sermaye Piyasası Çıkmış Sorular

Açıköğretim Fakültesi AÖF menkul kıymetler ve sermaye piyasası çıkmış sorular 1 - 2 sınıf güz dönemi ile bahar döneminde sorulan ara sınav final soruları PDF formatınca ücretsiz indirebilirsiniz.

menkul kıymetler ve sermaye piyasası derslerinin neler olduğu diğer konularımızda bulabilirsiniz. Sınavlara çalışırken ders notları ve siz verilen kitaplardan çalışmanızı tavsiye ediyoruz. Sınav tarihleri ise tüm aöf bölümlerinde olduğu gibi ortak günde yapılmaktadır.

Açıköğretim menkul kıymetler ve sermaye piyasası ara sınav (vize) ile final soruları 2013 yılı itibariyle sitemizdeki çıkmış sorular sayfasından ulaşabilirsiniz. Bundan sonraki yıllar da güncel olarak sayfamızdaki yerini alacaktır.

Geçmiş yıl soruları ile sınavlarda başarılı notlar elde edebilirsiniz. Çünkü eski sorular tekrar sorulabilir. Ders kitabındaki konuları dikkatlice çalışmalısınız. Öğrencilerin hazırladığı kısa ünite özetlerini de araştırın onlara da bakın.

Menkul Kıymetler Sermaye Piyasası Çıkmış Sorular

Yönlendirilen sayfada güz dönemi ve bahar dönemindeki sınavların soruları vardır. İndirmek istediğiniz ara sınav veya final hangisi ise linkten takip edebilirsiniz. Sorular PDF formatındadır bilgisayarınızdan kolayca çözmeye başlayabilirsiniz.

Son konular :

Yorumlar onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.