AÖF Özel Güvenlik ve Koruma Çıkmış Sorular

Açıköğretim bölümü 1-2 sınıf AÖF özel güvenlik ve koruma çıkmış sorular ve cevapları 2013-2014 güz ve bahar dönemi ara sınav final sorularını indirebilirsiniz. Özel güvenlik ve koruma sınav soruları, ders notları ve yardımcı ders kitapları ile sınavlara hazırlanmalısınız.

AÖF özel güvenlik ve koruma ders notları için kısa özet notlar elimize geçtikte ekleyeceğiz. Bu bölüm çok okunan bir program olmadığı için ders kaynakları açısından biraz sıkıntılı olabilir siz yine de araştırmaya devam edin forumlarda bulduğunuz notları değerlendirin.

Açıköğretim özel güvenlik ve koruma bölümü ara sınav (vize) ile final soruları 2013 2014 yılı itibariyle sitemizdeki sayfalardan ulaşabilirsiniz. Eski ve yeni yıllara ait güncel olarak sayfamızda olacaktır.

Günümüzde çok tercih edilmeyen bir bölüm değildir fakat yine de hatrı sayılır bir öğrenci topluluğu vardır. Bölüm okuyanları çok zorlayacak derslerden oluşmuyor bu yüzden 2 yıllık bir bölüm bitirmek isteyen burayı tercih edebilir.

Özel güvenlik çıkmış sorular için tıklayınız.
Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi yılda 4 kere sınav yapmaktadır. Bunlar güz ve bahar dönemi vize ve final sınavlarıdır. Ara sınavlarda kitaptaki konuların yarısından final sınavında ise tamamından sorumlu olursunuz. Ders kitabınızdan konuları belirleyerek ara sınav ve final hazırlığına başlayabilirsiniz.

Son konular :

Yorumlar onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.