AÖF Radyo ve Televizyon Programcılığı Çıkmış Sorular

Açıköğretim Fakültesi 1-2 sınıf  AÖF radyo ve televizyon programcılığı çıkmış sorular ve cevapları indir 2013-2014 ara sınav soruları ve final. Radyo ve televizyon dersleri, sınav tarihleri, kaç yıllık olduğu ile ilgili bilgileri sayfamızda diğer konularımızda bulabilirsiniz.

Radyo ve televizyon programcılığı dersleri ve kitapları ile sınavlarda sorumlu olduğunuz konuları yani nereye kadar çalışacağınızı öğrenebilirsiniz. Bu bölüm Açıköğretim 2 yıllık programlarından birisidir.

Aöf turizm ve otel işletmeciliği ders notları tüm sınıf kredili sisteme uygun olarak kısa özetler hazırlandıkça sayfamıza eklenecektir. Gerekli ders notları yeterince yoksa ders anlatım videolarını izlemenizi tavsiye ederiz.

Turizm bölümü ara sınav (vize) ile final soruları 2013 yılı itibariyle sitemizdeki sayfalardan ulaşabilirsiniz. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim sınavları yılda 4 kez yapılmaktadır. Bu yüzden geçmiş yıl soru arşivi geniştir.

Kredili sisteme geçilmesiyle birlikte son birkaç yılın güncel sorularına ulaşabilirsiniz, bunları da çıkmış sorular konusundan takip edebilirsiniz. Sınavlara hazırlanırken bunlara bakmanızı öneriyoruz belki gireceğiniz sınavda bunlardan tekrar çıkar sizde rahat bir sınav geçirmiş olursunuz.

Son konular :

Yorumlar onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.