AÖF Turizm ve Otel İşletmeciliği Çıkmış Sorular

Açıköğretim Fakültesi 1-2 sınıf AÖF turizm ve otel işletmeciliği çıkmış sorular ve cevapları indir 2013-2014 ara sınav soruları ve final. Turizm otel dersleri, staj, kayıt yenileme ve sınav tarihleri ile ilgili bilgileri diğer konularımızda bulabilirsiniz. Turizm ve otel işletmeciliği dersleri ve kitapları ile sınavlarda sorumlu olduğunuz konuları yani nereye kadar çalışacağınızı öğrenebilirsiniz.

Aöf turizm ve otel işletmeciliği ders notları tüm sınıf kredili sisteme uygun olarak kısa özetler çok yoktur çünkü bu bölümde okuyan öğrenci sayısı Türkiye genelinde çok azdır. O yüzden ders kitaplarınızdan konulara çalışmanızı önerebiliriz.
Sınıfı geçmek ve mezun olmak istiyorsanız öncelikle şu 2 şey kesinlikle elinizde bulunacak. Bunların ilki size verilen ders kitapları diğeri ise geçmiş yılda çıkan sorular. Sonuçta her sınavda birbirine yakın sorular vardır. Sizde bundan sonra yapılacak olan sınavlarda buradan nasıl soru gelebilir tahmini yapabilirsiniz.

Tüm aöf sorularını çıkmış sorular menüsünden takip edeniz. Buradan güz veya bahar dönemi hangi sınav türüne bakmak istiyorsanız görebilirsiniz.

Son konular :

Yorumlar onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.