25-26 Ocak 2014 AÖF Final Soruları Güz Dönemi

Açıköğretim aöf güz dönemi 25-26 Ocak 2014 final soruları ve cevapları e öğrenme sayfasından yayınlandıktan hemen sonra sayfamızda paylaşılacaktır. Final soruları adalet, işletme, kamu yönetimi, ilahiyat, sosyoloji, sosyal hizmetler ve diğer bölümlerin tüm sınıfları eklenecektir. Sınavdan çıktıktan sonra hatırladıklarınız ve akılda kalan soruları ve cevapları yorum ile paylaşabilirsiniz.

Güz dönemi final soruları konumuzdan 2013 yılından itibaren kredili sisteme uygun tüm sınav sorularını ve cevaplarını sunuyoruz. Aynı şekilde güncel olan en son sınavları da bu şekilde ekliyoruz.

25 Ocak Cumartesi ve 26 Ocak Pazar final sınavı hakkında görüşlerinizi paylaşabilirsiniz. Sınavda benzer sorular çıktı mı, eski sorulardan çıkan oldu mu hakkında yorumlarınızı aktarabilirsiniz. En önemli kaynaklardan biri olarak belirtiğimiz aöf çıkmış sorular hala eskisi gibi değerli merak ediyoruz.

güz dönemi final soruları

Sorular ve cevapları tahminen 29-31 Ocak arası yayınlanacaktır. Bizde hızlı bir şekilde soruları sayfamızdan sizlere aktaracağız.

Önümüzdeki yarıyıl artık bahar dönemi olacaktır. 2013 bahar dönemi ara sınav ve final soruları cevapları ile birlikte en kısa sürede paylaşılacaktır. Soruları yayınlamaya başladığımızda size Facebook, Twitter ve Google Plus sayfalarımızdan haber vereceğiz.

Son konular :

Yorumlar onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.