Açıköğretim Çıkmış Sorular Kitapları PDF

Açıköğretim güz dönemi ve bahar dönemi ara sınav vize ve final sınavları için ders notları kadar etkili bir konuda aöf çıkmış sorular ve cevaplarıdır. 2013-2014 eğitim yıllarından başlayarak tüm bölümlerin 1,2,3,4 sınıf soruları PDF olarak çözebilirsiniz.

Sınavlara çalışırken hangi konudan nasıl soru gelmiş diye merak edip çıkmış sınav sorularına bakmalıyız. Kredili sistem ile birlikte soruları hazırlayan hocalar artık daha özenli ve dikkatli. Durum böyle olunca eskisi gibi geçmiş yılda çıkanlar tekrar karşımıza çıkmıyor. Siz yine de zamanımızı ayırın, baktığımız birçok soru belki sınavda çıkar belli mi olur.

Eskiden yani 2012 yılı ve öncesinde ara ve final sınavlarında hatta bütünlemelerde çok eski sorulardan soruyordu. Kredili sistem ile birlikte 2013 sınavları başta 2014 ve ilerisi için aynı şeyleri söylemek zor. Çünkü dersler değişti, konular çok farklı olmasalar bile içerikleri farklı olduğu için artık açıköğretim bol keseden sormuyor.

Bu durum sistemle ile alakalı inanın bundan sonraki birkaç sene içinde tekrar eski haline dönecek. Tabi o zamanda sizler çoktan mezun olacaksınız. Neyse bu konuyu bir kenara atarsak sayfamızdaki aöf sınav soruları paylaşımlarını sunmak istiyorum. Süper bir arşiv yaparak tüm bölümlerin ve sınıfların soru cevap paylaşımlarını sizlere sunduk.

Şimdi hangi bölümün öğrencisi iseniz onu indirip şu çıkan sorular neymiş bakabilirsiniz. Güz ve bahar dönemi ara sınav final soruları için aöf çıkmış sorular PDF olarak indirmek için konumuza bakabilirsiniz.

Son konular :

Yorumlar onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.