AÖF Bahar Dönemi Sınav Tarihleri 2015

Açıköğretim Fakültesi aöf bahar dönemi sınav tarihleri 2015 ara sınav vize ve final ne zaman başlayacak. İşletme, ilahiyat, adalet, sosyal hizmetler, sosyoloji, kamu yönetimi kısacası tüm bölümler için 2015 bahar dönemi sınav tarihleri açıklanmıştı.

Bahar dönemi ara sınav tarihi 19-20 Nisan 2014, final sınavı ise 7-8 Haziran 2014 tarihleri arasında yapılacaktır. Ara sınav ve final sınavlarında sorumlu olunan konular yine aynıdır. Kitabın yarısı vize, tamamı ise dönem sonu sınavında karşınıza çıkacaktır.

Aöf 2, 4, 6 ve 8 yarıyıl olarak bilenen bahar dönemi sınavlarına hazırlanırken her zaman olduğu gibi geçmiş yıl soruları, ders notları ve konu özetlerine çalışmak gerekir. Ders kitaplarından çalışmak zor olabiliyor ama başka kaynak olmadığı için ünitelere tek tek çalışın.

Ara Sınav (Vize): 25-26 Nisan 2015
Final Sınavı (Dönem Sonu): 6-7 Haziran 2015

Bahar dönemi ara sınav ve final soruları için çıkmış sorular ve cevaplar başlıklı konumuza bakabilirsiniz. 2013 yılı sorularından tekrar soru çıkma ihtimalini değerlendireceksek bu sorulara bakmamız gerekir.

Sınava hazırlanırken öncelikle yapmanız gerekenler
  • Ders notları ve kısa özetleri bulmaya çalışın fırsat buldukça bizde ekleyeceğiz.
  • Çıkmış sınav soruları kesinlikle çalışın bunları bizim sayfamızda bulabilirsiniz.
  • Ara sınavda yüksek not almaya çalışın çünkü final sizi daha çok zorlayacak.
  • Ders kitabından kısa notlar çıkartın ve kitabın bir kenarına yazın.
  • Geçmiş yılda çıkan soru hangi ünitenin hangi konusundan gelmiş bunu tespit edin böylece diğer başlıklardan soru gelme ihtimali daha fazla artmış olacak.

Son konular :

Yorumlar onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.